12/19/2012

DIY SIMPLE WALLETPewnego dnia mama przyszła do mnie ze skórzaną kurtką i słowami 'rób z nią co chcesz'. Szczęśliwa z kolejnego materiału do wielkiej kolekcji wrzuciłam ją do torby i zapomniałam o niej. Przypomniałam sobie o niej parę dni temu przy okazji sprzątania w portfelu. Dziwna rzecz, mój portfel jest cięższy niż torebka i nie jest to zasługa milionów znajdujących się w nim. Pomyślałam, że przydałby się nowy portfel, mniejszy, żebym nie miała możliwości trzymania w niej wszystkiego co tylko się tam zmieści. Przeszukałam internet, nie miałam ochoty wydawać wielkich kwot, a te z przystępną ceną zupełnie mi nie odpowiadały. Nadarzyła się okazja do wykorzystania skórzanej kurtki.
Odcięłam rękaw, rozprułam, wyprułam podszewkę i pozszywałam ten kawałek materiału. Dodałam zrobioną z podszewki zapinaną kieszonkę na drobne. Jest to najprostszy portfel, dokładnie taki jaki chciałam. Kosztował mnie 0zł i trochę ćwiczeń mięśni rąk przy zszywaniu - same plusy!
+Tak, wiem, że jakość zdjęć nie powala, ale zebrałam się do tego późnym wieczorem. Niestety nie posiadam jeszcze umiejętności robienia dobrych zdjęć przy słabym sztucznym oświetleniu.Przypominam:

9 comments :

 1. powiem Ci, że całkiem fajnie Ci to wyszło :)

  :*

  ReplyDelete
 2. Świetnie Ci to wyszło!

  ReplyDelete
 3. a z kurtki kamizelkę:)

  ReplyDelete
 4. DO U LIKE ACID ?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Acid Drinkers chyba ;c

   Delete
  2. Hehe oj, chyba nie :D

   Delete
 5. Fantastic blog and brilliant post! You're amazing!!! You're got such fantastic taste! Loving the way you write too. :-) Absolutely brilliant!

  Looking forward to more posts from you. I'm now following you on BlogLovin!

  Feel free to check out my blog here - www.the-white-list.co.uk
  And you can follow me on BlogLovin at - www.bloglovin.com/blog/4105110/the-white-list

  ReplyDelete